| NoChanceForUs a întrebat:

Esti plictisit?
http://i.imgur.com/X8VBP.png

11 răspunsuri:
| NoChanceForUs explică:

@Pisicuto,daca ai fi atenta ai observa ca critic anumite "calitati" ale oamenilor, nu ca urmaresc sa fac reclama la un produs.

| DeeDee a răspuns:

Wow! Comand unul pentru mine si unul pentru prietena mea cea mai buna! Avem examen azi!

| Gabica a răspuns:

Vrau si io!

| Pisicuța a răspuns:

Ba,tu trebuie' sa te duci la teleshopping, vad ca numai produse scoti.

| Sconcsiş a răspuns:

4 fane de-a lui Just-in Tanga.
Oh stai, Tanga n-are atâtea fane

| BastetReloaded a răspuns:

Uuusmug

| RB26DETT a răspuns:

Tare! Imi place ai still! mai ales pistolu e fain si mie mi-ar trebui unu! laughing

| JustMeBăi a răspuns:

Moamăăăă, vreau şî eu, cât costă?

| Nimic00 a răspuns:

Intotdeauna la tote comicurile tale partea mea preferata e cea in care sunt prezentate efectele secundare. laughing Sunt geniale.

| PaPi a răspuns:

Mda.aaaa... Imi trebu si mie unu laughing M-am cam saturat de ceasul care ma scoala dimineata laughing

| Tourniquet a răspuns:

O.K! Ce tare! Mamă ce tru'! Comand chiar acum! Care este numărul?