| anonim_4396 a întrebat:

Eu. nu beau
Nu fumez.
Nu injur...
Ah, la dracu, iar mi-am scapat tigara-n bere.

Răspuns Câştigător
| MadnessCaffe a răspuns:

Sunt baiat.

Ce ai spus nu are logica.

Si nu te critic. Te judec. Esti o pupincurista spui ca e amuzanta gluma dupa aia "funda te rog" spui ca este amuzanta ca sa iti dea funda laughing

Hai pleaca pupincuristo. Nu castigi nimic daca primesti funda sa stii si tu. Nu vei fi mai "cul"

22 răspunsuri:
| diaηα a răspuns:

Fumată! 8-)

| Andrei112011 a răspuns:

Tocilar mod:Nu e frumos sa injuri, alcoolul nu este bun iar tigarile dauneaza rau sanate
tocilar mod off:daca injuri fara mine iti dau bere in tigare.

| Cristy990 a răspuns:

Eu stateam odata la biserica si o vad pe aia din fata mea cum vorbea la telefon...Sa imi pica berea din mana si mai multe nu!

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Fumata gluma
laughing.

| Prajitură a răspuns:

Eu beau, fumez, injur dar mai am o problema. Mint. happy

| Nolkyz a răspuns:

Veche. tongue

| βeβeℓușa a răspuns:

laughing Ce tare eee! Fundă te rog frumos.puppy dog eyes

| MadnessCaffe a răspuns (pentru βeβeℓușa):

Pupincurista.

Nu are pic de haz gluma

| βeβeℓușa a răspuns (pentru MadnessCaffe):

Draga mea dacă nu iți place și mie da nu mă mai critica că nu ești mama

| βeβeℓușa a răspuns (pentru MadnessCaffe):

Prostule judecat si criticat in caz ca nu stii inseamna acelasi lucru si eu am spus funda te rog ca o ironie ca era prea scurt raspunsul asa ca taci

| βeβeℓușa a răspuns (pentru MadnessCaffe):

A și se scrie cool

| MadnessCaffe a răspuns (pentru βeβeℓușa):

A judeca = A forma o opinie despre cineva

A critica = A scoate in evidenta trasaturile negative ale unei persoane.

Eu te-am judecat. Opinia mea este ca esti o pupincurista.

Da sunt sigur ca ai spus funda te rog pentru ca era prea scurt raspunsul laughing

Imi e mila de specimene sparte ca tine.

Ii spui lu' mama ta sa taca nu mie, copil cazut in cap la nastere pe ritm de manele oh go on

| MadnessCaffe a răspuns (pentru βeβeℓușa):

Invata si tu semnificatia ghilimelelor, copil chior.

| βeβeℓușa a răspuns (pentru MadnessCaffe):

M-ai caută odată in dicționar că e adevarat ce am spus eu, și dacă eu sunt... cum spui tu tu ești un curvar. Pa, Pa! și dacă mai spui o singură dată ceva de mine mâine dimineța te trezești cu compu stricat.

| MadnessCaffe a răspuns (pentru βeβeℓușa):

Stii ce inseamna curvar? Eu nu cred ca ies cu 100 de fete pe saptamana sa fiu curvar laughing

Nu comenta daca nu ma cunosti.

Esti o pupincurista ratata, uite ca zic cat vrea **** mea despre tine. Probleme?

Si tu esti un "hacker" nu stii nici sa iti bagi degetul in **** si ma iei pe mine cu spartul calculatoarelor. Hai jet copil avortat in ziua de paste.

| βeβeℓușa a răspuns (pentru MadnessCaffe):

Auzi stii ce

Jet uh dracule! Ca mai mult de 10 ani nuai! Si să știi că nu sunt lesby așa cum ești tu gay bine?

Și nu sunt purincutsă ratată spun ce vreau când vreau si dacă vreau.Numi dai tu mie ordine clar?!

| MadnessCaffe a răspuns (pentru βeβeℓușa):

Sunt dracu? Pfoai, sa trimit cativa draci sa te posede.

Nu stiam ca orice copil de 10 ani stie sa scrie corect gramatical laughing

Daca eu am 10 ani inseamna ca tu ai stat langa Iisus Hristos in clasa 3-a.

Am zis eu ca esti lesbiana? Tu crezi ca orice fata care se masturbeaza este lesbiana? Vai ce faptura PROASTA poti sa fii, copil mai prost ca tine nu am intalnit laughing

O fata este lesbiana DOAR atunci cand are o relatie cu ALTA FATA, dar nu cand se masturbeaza.Vezi ca asta este un lucru normal, daca tu nu-l practici pentru ca esti o inhibata comunista e alta treaba laughing

Fac pariu ca te rusinezi imediat pe tema sexului.

De unde stii tu ca sunt gay? M-ai vazut cand ma ****am cu altul?

Pics or it didn't happen.

Ce purincutsa? Eu am zis pupincurista (pup - in - cur - ista) ratata. Imi spui ca nu esti asa cand ai demonstrat ca esti deja.

"spun ce vreau cand vreau si daca vreau"

| βeβeℓușa a răspuns (pentru MadnessCaffe):

Să știi că nu ai dreptul să mă judeci pentru că nu mă cunoști și uite-așa poți primi avertismente așa că inceteaza nu sunt pupincurista si gata.

Și nici ratată și totuși mai caută odată in dicționar ca a judeca si a critica sunt aceleași lucruri.

Paaa Paaa!

| MadnessCaffe a răspuns (pentru βeβeℓușa):

Te judec prin raspunsurile pe care le dai la intrebare.Nu trebuie sa te cunosc ca sa imi dau seama ca esti o pupincurista. Felul in care judeci ma face sa cred ca esti cam ratata. Esti pupincurista, that's a fact.

Invata sa nu mai fi pupincurista si dupa mai vorbim =3

| MadnessCaffe a răspuns (pentru βeβeℓușa):

Sunt baiat.

Ce ai spus nu are logica.

Si nu te critic. Te judec. Esti o pupincurista spui ca e amuzanta gluma dupa aia "funda te rog" spui ca este amuzanta ca sa iti dea funda laughing

Hai pleaca pupincuristo. Nu castigi nimic daca primesti funda sa stii si tu. Nu vei fi mai "cul"

| Bijutierul1 a răspuns:

happy da, si nici nu minti laughing

| HelloWirus a răspuns:

BV. Frumoasa gluma.winking

| MasterJewel a răspuns:

Foarte amuzant! Ooops! La naiba! Mi-au cazut una dintre cele zece tigari din gura!