| AnaCraciunCt a întrebat:

Eu nu stiu sa dansez. Cum pot sa fac? Vreau populara ca la tara! Apropo cum pot sa slabesc? Am 60 de kg. si am varsta de 14 ani! Dar in poza de profil eram slaba!

Răspuns Câştigător
| lalalalallll a răspuns:

1.Țăranco!
2.În poză nu ai ieșit slabă, ai ieșit grasă ''ca purșelu' tău Ghiță di la țarî''
3. Există categoria ''Sănătate''.
4. Poți să îți întrebi ''niamurili tărâniești''.
5. Ești troll -_-.

| EuTeIubesc a răspuns (pentru lalalalallll):

1.Boule! 2.Fiecare e in felul sauwinking 3. Poate k ea nu stiaraised eyebrows 4.Dc nu intrebi uh neamurili tale dc esti asa de prost?):laughing) 5.Esti ce?laughing

| P0pCorN a răspuns (pentru lalalalallll):

Dreptate laughing

| LallyLallysa a răspuns (pentru lalalalallll):

Esti tare :]]

| 84738493 a răspuns (pentru EuTeIubesc):

Troll inseamna intrebare pusa la vrajeala.Nu te lua de Lifeless pentru ca ea a spus tot la vrajeala...

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru EuTeIubesc):

E fata...

| dadasssssssss a răspuns (pentru EuTeIubesc):

1.E fata...
2.---
3.---
4.Din nou...e fata.
5.Nu stii ce-i aia troll si stai pe la comics? /:-)

| lalalalallll a răspuns (pentru EuTeIubesc):

1.Dacă eu sunt bou, tu ești oaie.
2.Chiar crezi că eu sunt o fetiță așa ''cuminte'' ca tine?
3.Da-i oarbă sau proastă?
4.Ce să întreb pe cei din familia mea?
5.Trollii exista de enșpe mii de catraliarde de ani iar tu tot nu ai aflat ce e ăla.

| lalalalallll a răspuns (pentru P0pCorN):

Eu am dreptate?batting eyelashes

| lalalalallll a răspuns (pentru LallyLallysa):

Eu sunt tare, nu, sper că eu sunt, eu sunt tare așa-i?
*speră degeaba*

| EuTeIubesc a răspuns (pentru lalalalallll):

1-Asta etongue 2-Nu sunt cuminte delocoh go on.Dar in fine fie ca tine 3-Ambele 4-Nmkoh go on 5-Ok Frate pacee si asta e, ok?happy Sorry pentru mai sushappy

| lalalalallll a răspuns (pentru EuTeIubesc):

Ok.
Pneumonoultrascopicsilicovolcaniconioza.
P.S: Da, e din vina robotului

| P0pCorN a răspuns (pentru lalalalallll):

Am utiat sa bag si pentru cine era -_-.

15 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

Da-ti foc. Arde grasimile.

| xAllexutsa a răspuns:

@Lifeless pacat ca nu pot votaa rolling on the floor))) dadeam MEGA VOt rolling on the floor))smugrolling on the floor)), siii. Ana. esti cam proasta nu crezi?rolling on the floor).

| Stef44 a răspuns:

Buna Ana. Eu cred ca cel mai bine pentru a slabi este sa faci sport, in special alergat. Dar daca vrei poti sa incerci si un regim in care iti propui un singur fel de mancare(ex orez) si nu mananci nimic altceva timp de 3 zile, urmatoarele 3 zile mananci normal si tot asa. Bft