| iulicika1414 a întrebat:

Eu sunt barbat. Daca fiul lui Larry este tatal fiului meu, ce sunt eu in raport cu Larry?
toti spun ca larry este tatal meu. dar nu are cum. Logic sa gindim eu sint barbat si daca sint barbat deja fiul lui lari nu are cum fi tatal copilului meu. pentru c asunt eu. E drept cum am gindit? fundasad

Răspuns Câştigător
| danytkd13 a răspuns:

Fiu

5 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Ba esti prost.tu esti fiul lui larry iar el este bunicul fiului tau.

| crystynel23 a răspuns:

Tu esti fiul lui baaa laughing

| alexgogo a răspuns:

Tu esti fiul lui Larry. Sa-l cresti sanatos happy

| Aliiinuuus a răspuns:

Esti aceeasi persoana cu Larry

| ShockWaveee a răspuns:

Lary E Tactu' deci : Eu sunt barbat. Daca Fiul lui Lary Este Tatal Fiului Meu, ce sunt eu in raport cu Lary?