| TrIIbaLL a întrebat:

Familia Degetel http://i.imgur.com/MHqOn.jpg

Răspuns Câştigător
| V1sL0w a răspuns:

Lol

9 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Asta ce vrea sa ilustreze? Copilul mic erai tu cand maicata cerea niste bani sa bage o dusca sau cum?

| Kanghu a răspuns:

For God`s Sake, te mai faci mult de ras?

| Kanghu a răspuns:

Ai crescut 1cm in ochii mei. Glumesc! Vad ca ti-ai dat seama cat de idiot poti sa fii si ai inceput sa iei imagini de pe internet.

| HaruhiFujioka a răspuns:

Te faci de ras cu "comicurile" astea. Ce naibi ti-ai facut userii astia? Faci niste comicuri de *****.

| AnaBlackVampire a răspuns:

Penibil ca de fiecare data! Renunta! Cel putin acum ti-ai dat seama ca mai bine iei imagini de pe net!

| ViezurE a răspuns:

Nu mai modifica poze cu neamu tau, copil creanga.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Iiii:X:X:XChihote:X:X:X:X

(bla bla bla majuscule bla bla chatterbox)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai am treaba cu pro$tii...
Se vede ca nu intelgi de vorba buna sti un copil de 7 anisori picat de pe luna.
Intreaba-te mai intai daca tie ti-ar conveni ca si noi sa facem comicuri de astea cu tine...

| BOOBZen a răspuns:

Sii,cam ce a fost asta?

Întrebări recente