| αℓyηŧαŧα a întrebat:

Frumos s-a mai facut si Justin Bieber nu credeti?

Răspuns Câştigător
| Tasya05 a răspuns:

Eu sunt fana lui Justin Bieber de apoximativ un an jumate. Iar acum s-a facut incredibiilll de frumos! Si inainte era frumos, dar era mai mult dulcic...Acum arata si el ca un baiat adevarat! :X

18 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Frumos ca si ce am vomitat eu azi dimineatahappy

| AnneBre a răspuns:

Da.e frumos ca din c*r scoswinking

| CrazyKitty a răspuns:

Da da! Frumos ca un WC public. [probleme?]

| lalalalallll a răspuns:

Nu

| yomisam a răspuns:

Frumos, frumos ca de undeva scos laughing

| Rockart a răspuns:

Si un hamster turtit cu facaletu e mai sexy ca biberonu ala uzat.

| Elenaaa23 a răspuns:

Mie nu mi-a placut niciodata Justin Bieber.Mda...are talent dar nu mi se pare o voce asa stralucita.

| bogdan324 a răspuns:

Mai bine vad cel mai horror film decat ...nici nu ii mai zic numele

| bogdan324 a răspuns:

Pupincurist/a detected:aℓyηŧaŧa

| Yummi a răspuns:

Boratura naibi

| Bianca3108 a răspuns:

laughing Nu credeam k poti pune o intrebare asa ridicola laughing

| xElenaH a răspuns:

Mancalar masa =)

| Addina a răspuns:

Nu, nu cred.

| Allyx3 a răspuns:

Inainte arata ca o fetita smug Dar acum e ft frumos!

| PastilutzaColorata a răspuns:

Asaaa dr fain eee! Nu am stiut de ce nu m-am **** ieri -.-

| Maria123 a răspuns:

Eu una n-am fantezii cu el.Dar trebuie sa recunoasteti ca e un pusti talentat.

Prostii. Are fata de bidon turtit.

Fata draga. TPU nu este facut pentru a pune intrebari idioate fara nici un rost. Daca ai de gand sa te documentezi in legatura cu ceva sau vrei sa aflii neaparat ceva de care ai nevoie atunci pui intrebar pentru ca intrebarea pe care ai pus'o nu poate sa iti dea toata lumea acelasi raspuns cu siguranta toata lumea are pareri diferite. Iar parerea ta poate este alta fata de a celorlati asa ca pentru ce mai puneti astfel de intrebari?