| TheDubstepMan a întrebat:

Gata am facut si part. 2 la,, TPU Save``
TPU Save part. 2 : http://i.imgur.com/SgurD.png
TPU Save part. 1 : http://i.imgur.com/7qk4C.png

13 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Lasa-te ce nu intelegi?

| lalalalallll a răspuns:

Vezi că 7Abby7 de pupă în cur pentru fundă.
P.S: Repet, aș face un comic mai bun cu picioarele!

| TatSergiu a răspuns:

Nu te prea pricepi la desenat, dar nu sunt seci macar si incearca sa le faci cu mana libera nu cu linii... etc bafta si astept continuarea

| TheDubstepMan explică (pentru TatSergiu):

Da stiu de ce acum nu-ti plac desenele pai: la part.1 am desenat cam urat si la part 2 am facut o greseala exact la final si de asta... dar 3 va fi mai amuzant

| TatSergiu a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Sper, baftă si nu te lăsa intimidat de ce îți spun restul...

| NoChanceForUs a răspuns (pentru TatSergiu):

Și cum e să fi lup moralist? Cum îi poți da tocmai tu sfaturi, când ești la fel de 0(zero) valent ca el?
@TheDubstepMan: E patetic. Ăștia ca voi ne jigniți doar când ne arătați porcăriile astea.
La partea 1 și partea a doua nu ai făcut o greșeală exact la final, ai făcut o greșeală exact când ai început să desenezi fecalele astea.

| Yummi a răspuns:

E ok, mie imi placehappy nu pot sa zic ca esti `geniu` dar mergehappy bafta in continuare.

| Cocki a răspuns:

Foarte reusite x_x :*Te pricepi.Astept continuarea :O. XoXo

| TheScamy a răspuns (pentru Cocki):

Pupincurista gasitastraight facestraight facestraight faceDe mult nu am mai vazut un specimen ca tinebatting eyelashes

| TheDubstepMan explică (pentru TheScamy):

Is baiat.

| TheDubstepMan explică (pentru TheScamy):

Scz nu am vazut pentru cine ai explicat.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns (pentru Cocki):

Off fundele astea aduc prostia pe pamant. Cum cersesti tu funda.

| Cocki a răspuns (pentru EzioAuditoreDaFirenze):

Sti mie mi-au placut. Daca tie nu, nu ma intereseaza, da? Asa ca lasa-ma sa dau raspunsurile pe care le consider eu corecte. Aici ne spunem toti parerea! Hai daca esti asa ...Si Lifeless acelasi raspuns ti-l,, ofer" ca raspunsul pentru cabana! :@