| Helioot a întrebat:

Hei :*! Am un marker extrem de bun si folositor big grin si l-am tinut din greseala fara capac in penar si s-a uscat, nu mai scrie aproape de loc, si as vrea sa il salvez ce sa fac ( e negru, permanent ) Il arunc sau se poate

Răspuns Câştigător
| adaada12 a răspuns:

Nu-l pune i spirt sau acetona deoarece nu mai merge. da-l cu parfum pe varf si va merge, daca nu tine-l in otet de mere 2 secunde! dar in nici un caz nu in acetona sau spirt!

4 răspunsuri:
| Rapture a răspuns:

Pune'l putin in spirt.

| iReal96 a răspuns:

Pune inauntru un pic de spirt.si merge din nou funda?big grin?

| ancutsa410 a răspuns:

Pune`l in spirt putin. doar cateva secunde.happy

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Pune-l putin in acetona