| AndreeaAS a întrebat:

Hei! As vrea sa imi cumpar un set de Liner Pens (pentru desenat, logichee hee ) si sa fie de calitate, nu neaparat cele mai bune dar sa deseneze cat mai bine. Acum intrebarea e: de unde as putea cumpara? De la librarii, magazine gen Carreffour sau de unde? Si ce firmea mi-ati recomanda?
Eu am mai avut din alea de la Aihao dar nu pot sa zic ca sunt 100% multumita de ele, acum as vrea ceva mai calitativ, cum am zis si mai sus! In caz ca v-ar fi de folos pentru a-mi da un raspuns: stau langa Bucuresti.
Multumesc anticipat! Dau FUNDA. ^_^

1 răspuns:
| Lazar_Corina_1999 a răspuns:

Eu zic sa comanzi de pe internet happy