| oAaaNaa a întrebat:

|Hei ..sunt foarte pasionata de desen. vreau si eu niste site-uri de unde ma pot inspira! Pleasee! Persoana care imi da cele mai multe site-uri primeste funda!

6 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Desenatori.ro

| HonneOnna a răspuns:

Eu stiu doar un site dar e foarte bun ( dragoart.com) si daca vrei sa inveti ceva tehnici pe youtube ar trebui sa verifici channel. urile lui Markcrilley si Sophiechan...Baftawinking

| ミハイル a răspuns:

Daca iti place sa desenezi anime`uri ca si mie cauta pe zero chan, dar din moment ce nu stiu ce tip de desene faci nu iti pot da ceva dupa care sa te inspiri.

| Predusca_Andra_1978 a răspuns (pentru ミハイル):

Da si eu intru aici des! ☺