| cristinahock a întrebat:

vreau sa stiu Femeia Fantastica din "Justice Leauge" era impreuna cu Super Man sau Batman?

2 răspunsuri:
| xCatyX29 a răspuns:

Super Man!

| Pikagirl a răspuns:

Eu cred ca, cu superman. Oricum au fost mai multe desene cu acesti super eroi si din cate cred eu vine cam asa:Batman cu Catwoman,Superman cu o fata roscata de la o redactie de stiri unde lucra si el (nu mai stiu cum o cheama), si Superwoman din cate am vazut eu s-a facut si o serie cu ea in rolul principal dar nu cred ca e in romana, ei bine si acolo era cu un blond probabil,, menagerul'' ei sau cel care o insotea oriunde si o sustinea. Deci cum am spus exista desene diferite cu ei dar in Justice League, era indragostita de Batman.
Te-am zapacit de tot nu? Scuze

Întrebări recente