| SuntUnCartof a întrebat:

Hey!
Imi spuneti si mie nume de oameni care fac cele mai tari comicuri?
Eu am auzit de Cretaker, Wladutz si Loome(Loome nu prea da' hai si ea)
mai sunt?

Răspuns Câştigător
| smile20000 a răspuns:

Da mai este si PrajituricaCuBomboaneColorate

4 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Mie mi-au placut cele ale lui @xXblAcKaNgeLXx,@Wladutz,@PinguinuL,@MekaxD,@Assasynul99, @PrajituricaCuBomboneleColorate,@uǝʞɔıp,@Pajură,@Skeletrina, etc.
Cred ca astia sunt toti...

| totGumã a răspuns:

Auzi fă, scarlatin.o. Loome nu prea face comicuri, dar cand le face le face calumea!

| SuntUnCartof explică (pentru totGumã):

Auzi BA guma mata nu prea te-a educat, si nici romana nu o prea stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot Cretaker ramane pe locul unu.