| Mothafuckaa a întrebat:

Hey lume! Imi poate face si mie cineva o descriere a animeului Hamatora?
Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| andru0411 a răspuns:

E foarte interesant! Mai ales ca a inceput si sezonul 2! big grin
Este vorba despre niste oameni care au puteri numite Minimum. Acestia nu se nasc cu ele ci cu un potential pe care il perfectioneaza in Academia. Insa exista si oameni care nu poseda aceste puteri. De aici rezulta si conflictul.
Cei care au puteri au si anumite beneficii, slujbe mai bune iar cei fara puteri sunt invidiosi.
Insa, in peisaj apare un cercetator care este dispus sa ofere aceste puteri oamenilor, insa cu anumite sacrificii.
Daca mai vrei sa stii ceva despre el sa ma anunti big grin