| DeeaUcideVisse a întrebat:

Hey lumeee!

Am mai facut un comic http://i.imgur.com/GKqR6.png

[ bazat pe o poveste (ne)adevarata ]

http://www.TPU.ro/trivia-amuzante/sunt-intr-un-local-din -oras-tocmai-am-jucat-poker-pe-dezbracatelea-si-am-pierd ut-mi-au-luat-toti-banii-toate-hainele-da/

deci ce ziceti?

[nu e foarte reusit ][sa nu fiti prea duri]

7 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Super!big grinVreau si eu daca mai ai locurihappy

| Yssa996 a răspuns:

Super comic

| yomisam a răspuns:

Foarte buna grafica thumbs up

| PatryRox a răspuns:

Foarte tare! si eu as vrea sa fiu intr-un comic candva day dreaming. laughing

| smeeagol a răspuns:

Se vede ca ai muncit destul de mult la el.

| DeeaUcideVisse explică:

Thanks all
@Cosmin3D te bag in partea a 2 din comic `
@Patty o sa te bag si pe u intr-un comic promit
@Smeagol mda am muncit mult dar nu destul laughing
urmatoarea parte promit ca va fi de 1000 de ori mai bunawinking
sper laughing

| Sakura14 a răspuns:

Foarte tare sis:Xmijto ceva cu fete nu aiwinkinglaughing sa faci unu si cu noirolling on the floorimi placewinkingii misto:X:X:X:X:X...succes sisulee:X:X:X...tbx---->mamii:X:X:X:*:*:*