| anonim_4396 a întrebat:

Hey! puteti sa-mi faceti o descriere a animeului Uraboku, si a personajelor daca se poate. Mersi mult.

Răspuns Câştigător
| 德尼莎 a răspuns:

Are din aceste serii. Top comentarii date astăziNumeComentarii1.Crystyan9252.CatalinRL33.bogdann9524.gigicu0125.Lancelot16.Caty1117.dragos118.NoLove19.Kyuu110.light1 Avertisment [click]Când apare Naruto în română? [click] Membri activi:swamp123, NecroMomochi,Nina212, george94dab, Shijuroku,vladutlolita, Clarys, madakjg,rockfunky, georgeanda, DevDark,WishMaster, Lightjack, Mire,Sarutoby, adrian5, dumyank95,octaveee, Simona135, SuMReD,Clodis, Nicusor94, Mocton,lordcosty, CatalinRL, heroyne, daniel,NeStY, niky1, Mephisto,izabelaxx975Total activi: 31 Legal Disclaimer

Uraboku

Genul seriei: Aventură, Dramă, Fantezie, Mister, Romantic, Yaoi Teme regăsite în serie: Reîncarnare, Demoni Vârsta recomandată: 15+Data lansării: 11 aprilie 2010 Număr de episoade: 24Episoade traduse: 25Descriere:Sakurai Yuki este un adolescent cu o putere misterioasă. El a fost abandonat lângă orfelinatul Asaji când era foarte mic. Din cauza acelui eveniment, Yuki se luptă din răsputeri să devină independent. Urăşte să fie o povară pentru ceilalţi, dar în acelaşi timp, îi este teamă să rămână singur. Mai mult de atât, Yuki are o abilitate ciudată cu ajutorul căreia atunci când îi atinge pe ceilalţi le poate simţi emoţiile. Într-o zi întâlneşte un misterios şi frumos străin ce-i salvează viaţa. În timp ce pericolele se ivesc la tot pasul, abilitatea lui devine din ce în ce mai puternică, iar un om ce pretinde că este fratele lui mai mare apare dintr-odată. Ce va face Yuki când va afla adevărul?