| Ryss a întrebat:

Hey. ❤

Stie cineva un program de desenat in afara de PaintTool si Photoshop?

Unul in care daca pun un desen sa coloreze pe ce am selectat eu, nu toata pagina, doar unii pixeli sau sa mai conturez inca odata desenul in alt layer. Sper ca intelegeti ce vreau sa zic. big grin

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| CiobanuAndra a răspuns:

Buna ☺. Nu stiu exact la ce te referi prin "sa colorez pe ce am selectat eu" dar in mod normal, daca ai layerele bine ordonate, ar trebui sa poti colora unde vrei. PaintToolSai mi se pare un program destul de bun unde poti desena in alt layer si apoi sa colorezi, dar daca vrei poti incerca si Medibang. Sper ca n-am raspuns prea tarziu laughing