| Ioana9 a întrebat:

La desen trebuie sa facem un desen, care dupa trebuie sa il desenam pe gardul scolii. MI-ati putea da o idee? puppy dog eyes
*Mentionez ca sunt o incepatoare big grin

4 răspunsuri:
| Ho1 a răspuns:

Deseneaza scufita rosie, sau capra cu trei iezi. ceva povesti sa fie interesant...

| Urinak a răspuns:

Ai putea desena niste majorete care sustine un meci de fotbal

| Mdeaaaaaa a răspuns:

In spate gardul scolii... Pai, ai putea desena autobuzul (scolii) si in spate scoala. (ai putea desena si niste copii, daca poti )

| florin7151 a răspuns:

Un peisaj simplu cu niste copaci iarba si flori si daca poti si niste pasari