| DanutBanut a întrebat:

Stiti un anime asemanator cu Toaru Kagaku no Railgun stiu ca era unul la fel da era vorba despre un baiat si el avea ghinion in mana dreapta... FUNDA!

2 răspunsuri:
| TempestUV a răspuns:

Asemanator cu Toaru Kagaku no Railgun este Toaru majutsu no index.Asta e aparut primul din cate stiu. Sper ca te-am ajutat

| ANAHsneaman a răspuns:

Salut chiar daca intrebarea e pusa de ceva timp nu m-am putut abtine sa nu imi dau cu parerea mai ales cand vine vorba de animeuri nu stiu la care anime te referi dar ce imi vine in minte acum e Inuyasha preotul ala avea asa puteri Miroku se numea parca mana lui era blestemata sau ceva de genu. Nu stiu daca ti-am fost de folos dar...