| anonim9714 a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare la care sa raspundeti cat mai multi! Daca ati avea ocazia de a va pune 3 dorinte...care ar fi acelea?

10 răspunsuri:
| ღLawღ a răspuns:

1.Lumea sa fie un loc ai bun
2. Oamenii sa ajute lumea sa fie mai buna
3.Sa mi se indeplineasca primele 2 dorinte

Sa nu ma credeti dusa cu pluta,dar daca noi vrem,vom putea,si acel mic om, care recicleaza, ajuta.

| balutza a răspuns:

Prima:Sa am un Bugati, A doua:Sa am ceva bani si A treia :Sa mai mi se indeplineasca 100000000000000 de dorinte.

| PupicelT a răspuns:

Pai cand o sa fiu mai mare nu stiu ce o sa vreau.dar acum vreau sa am langa un baiat sa fie mare bunaciune, sa am cu cine ma mandri si sa am pe cine ma baza, vreau ca tata sa fie acum langa mine si mai vreau sa duc o viata buna.lux laughing

| SweetCakes a răspuns:

1. Sa ma intalnesc cu cei din Lala Band
2. Sa fiu o vedeta si sa joc in filme si seriale
3.Sa dau autografe fanilor mei
happyhappyhappyhappy

| CoMyYySiAtat a răspuns:

1. Sa nu mai puna toti intrebarile unde au chef!
2. IDEM
3. IDEM

| smile20000 a răspuns:

1.Sa fiu o cantareata sau o actrita celebra
2.De fiecare data cand bag mana in buzunar sa scot exact suma de bani de care am nevoie(asa o sa am bani la nesfarsit)
3.Sa am dorinte la nesfarsit

| Lamaitzza a răspuns:

1. Sa pot sa realizez tot ceea ce imi propun ( examene.bla bla )
2.Sa schimb cu ceva lumea (sa ii ajut pe cei saraci bla bla. )
3.Sa fiu fericita, iubita si sa pot sa ii fac si pe altii fericiti happy
Dar tu?

| BulinutzaSweet a răspuns:

1:Sa duc o viata frumoasa; 2:Sa fie o lume mai buna; 3:Sa fiu fericita.

| Nuvăsufăr a răspuns:

1. Viaţă fără de moarte.
2. tinereţe fără bătrâneţe.
3. Să rezolv problemele omenirii.

| AlinaMarleyOho a răspuns:

1]Sa-l intalnesc pe Johnny Depp:X
2]Sa merg in Africa(sa fac voluntariat)happy
3]Sa ma distrez pana la batranetetongue:]
Oh cat de frumos ar fi:]