| RândunelPisică a întrebat:

Hi TPU! Ce Ziceti de benzile mele desenate? http://imgur.com/1xJmd

13 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Serios,mă?!

| Miauti a răspuns:

Naspa

| Tsunade99 a răspuns:

Poza aceea nu e banda desenata, fara suparare. Trebuia sa scrii ceva pe ea macar, asa e doar un desen straight face

| YONTU a răspuns:

Cine-i aia? Micata sau iubitata?laughing

| BellaKiოNana a răspuns:

laughing) lOL e super tare laughing)

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Te prosteai, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Reiko a răspuns:

Un copil de 5 ani are mai mult talent la desen decat tine. Totusi, ce ar trebui sa reprezinte? O fantoma, un extraterestru, un om mutant? Oricum, mai incearca si o sa-ti iasa ceva (cat de cat normal)pana la urma happy

| RândunelPisică explică:

Pai. nu l-am facut eu stiu ca trebuie sa scriu ceva ca sa fie banda desenata dar. matusimiea nu avea ce face si a facut acest desen si am vrut eu sa il pun pe TPU! big grin Stiu chiar nu e un desen bun dar... s-a prostit. ca daca ar vrea ar face un desen de nota 10

| IasMin1 a răspuns:

Pentru un incepator e bine.Nu-l judecati.

| iuonak93 a răspuns:

Si te intrebi de unde atata talent

Răspuns utilizator avertizat
| alvyyn999 a răspuns:

Naspa! din toate inimaaaaaaaaaaaa!