| AnneBre a întrebat:

Http://i.imgur.com/4SCj1.jpg
Stiu ca e cam sec, dar m`am plictisit sa vad in fiecare zi sa vad pe la TV porcaria aia de 2 bani
http://i.imgur.com/tCMG4.png

5 răspunsuri:
| AnneBre explică:

@Assasynul99: nu au am desenat dar sa stii ca pot si eu sa desenezoh go on
Si inca ceva: vezi`ti de prostia ta si lasa`ma pe mine cu a mea, da?raised eyebrows

| Holyman a răspuns:

Ce naiba nu tu ai desenat asta esti o fraiera sa stii ca nu ai talent la desen pentru ca nu tu ai desenat asta!

| yomisam a răspuns:

Grafica e foarte buna, thumbs up

| ViseMaicăVise a răspuns:

Tare! Chiar ai talent la comicuri din astea!

| CăpşunăCuCiocolată a răspuns:

De acord...
de ani de zile tot asa e
cand pui pe pro tv...nu e nimic altceva decat...anar si nelinistit
serialu` ala e de cand era mama fata!
m-am saturat si eu dar ce sa facem asta este...
btw... dragut comicccc!