| TrIIbaLL a întrebat:

Http://i.imgur.com/qyOF7.jpg Cine e cu adevarat Chihote si cum arata in realitate
http://i.imgur.com/VjzpU.jpg adevaratul Knowledge este babuin nu leu si are un cu* rosu si mare
cedati fraierilor in fata mea

Răspuns Câştigător
| FiveCuPepeneRosu a răspuns:

Super

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mdany a răspuns:

Fraier esti cu cine te-a ...cut.Hai jett ca asta nu ii comic? Sau daca mamata iti arata fundul tu incepi sa razi?

| mdany a răspuns:

Bai minorule.Nici nu imi mai bat capul cu tine ca la 15 ani ai tai inca ai ca.at la cur si altele.Si ti-am dat raspunsul pe masura intrebarii tale.Si inca una din asta si te-ai dus cu contul tau cu tot.

| AnaBlackVampire a răspuns:

Wow am descoperit in sfarsit cati ani ai! 15? zau? sau poat 5? laughing

| GroparuVesel a răspuns:

Din cate stiu eu desteptii cedeaza primii iar prostii ca tine de 5 ani stau si inghit cand rebelii compromit un astfel de calvar cu un efort in zadar... daca intelegi ce vreau sa spun

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Nu prea se vede ca ai 15 ani.Si de fapt desteptii cedeaza primiibig grin

| KoKo56 a răspuns:

Ala din prima imagine e tactu'

| Pufo a răspuns:

Tu chiar ai o problema... daca esti frustrata vara-ti nervi altundeva te rog

| Pupici a răspuns:

Da cati ani ai?

| PlacintaCuBomboaneDeCafea a răspuns:

Ai 5 ani ha ha ha