| TrIIbaLL a întrebat:

Http://i.imgur.com/Z1mlf.png TOP 2 Prosti:KnowLedge and Catelusa

Răspuns Câştigător
| raresel a răspuns:

Rarsel,sunt eu?big grin

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kanghu a răspuns:

Te rog, nu mai te mai face de ras. Ti-am zis in mesaj motivele. Daca nici de data asta nu intelegi, e ca si cum ai alerga impotriva morilor de vant.

| Holyman a răspuns:

Te rog nu ma mai baga in comicuri! Sau daca vrei sa ma bagi bagama numai sa imi dai numai mie funda!

| AnaBlackVampire a răspuns:

Pt ce sorry? Nu inteleg...

| raresel a răspuns:

RArsel,sunt eu?big grin

| sabilopod a răspuns:

Vrei sa spui anonym si anonym?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh ai o obsesie...
Get a life baiete, ai grija pana nu trimit un mesaj la contact.
Sau ce ei fi.

| SociallyDepressed a răspuns:

Cine esti tu sa-i judeci?

| Alecsa4u a răspuns:

E o mare tampeniewinking.
Si daca persoanele care sunt in comic nu vor sa apara de ce le-ai mai pus?straight face
Te cred si eu.probabil nimeni nu vrea sa intre in ele.si pui pe cine gasesti.esti de o inteligenta superiorawhistling