| anonim_4396 a întrebat:

Http://imgur.com/hZARu

merge? sau ma opresc :D

Răspuns Câştigător
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

E dragut...keep up the good work my dear
p.s. ca sa nu se mai ia toti de tine incearca sa creezi ceva mai mult(detaliza'ti desenele). povesti mai interesante

11 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Merge,grafica e bunicica, dar comicul e prea scurt straight face
Continua si sa nu-l/n-o bagi in seama pe @ค๔เภค, mie imi plac comicurile tale

p.s:Nu imi da FUNDA!

| smile20000 a răspuns:

Asa si asa

| FiveCuPepeneRosu a răspuns:

Merge

Răspuns utilizator avertizat
| Zippy a răspuns:

Lasa-te!

| RockaruL a răspuns:

Nu te opresti, te lasi! Daca asta e un comic eu beau benzina si mananc chibrituri! http://i.imgur.com/W9Wh8.png

| RockaruL a răspuns:

@Anita,Ok.Voiai sa vezi daca e amuzant.Sa iti zic:Nu e! Mai lucreaza si incearca sa nu mai copiezi.Toate desenele tale sunt copiate.Incearca macar sa pari mai putin plagiatoare!

| Tweetymrrr a răspuns:

Hmm, dacă ţie'ţi place ce faci nu trebuie să te opreşti pentru că aşa vrea "x" sau "y". În plus, tot încercând te vei mai perfecţiona. Ştii cum e, toţi experţii au fost amatori.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Groaznic!
1. Nu e ideea ta, e dupa un pang, comicurile trebuie sa fie originale.
2. Grafica de r*hat.
3.Nu e amuzant.
4.Un comic trebuie sa aiba mai mult de 3 cadre.
Deci in concluzie Lasa-te!
@Five, zici ca merge si e frumos si parca vad ca o faci pentru funda si in gandul tau zici ce tampenie rolling eyes
NU MERGE!
OPRESTE-TE!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am specificat ca este comic va rog frumos...am vrut sa vad daca este amuzant atata tot. multumesc pentru raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Cosmin3D, am dreptate! Toti useri imi dau, in afara de pupin.curist.i de funde rolling eyes ai scris sa nu iti dea fuda ca sa-ti dea si in gandul tau zici ce comic naspa.
Ii stiu eu...