| ღHinataღ a întrebat:

Http://www.stardoll.com/ro/user/
va place ce ati vazut mai sus? imi dati va rog niste sugestii dupa cum mi-as putea imbunatati infatisarea,hainele, camerele etc.amintesc ca totul se poate de schimbat(culoarea pielii, a parului si totul)si apropo... FUNDA!

2 răspunsuri:
| ღHinataღ explică:

Http://www.stardoll.com/ro/user/ e bine? astept raspunsul, apoi daca imi oferi mai multe sugestii pentru a o indeplini pe cea de mai sus, funda o sa iti apartina

| Stoian_Andrei_1979 a răspuns:

Sa ii pui o rochie rosie pantofi negri parul lasat pe spate. Funda?