| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati niste urari comice, dar frumoase de trimis pentru Revelion? happy Stiu ca sunt atatea site-uri dar, de 2ani le primesc si trimit mai pe aceleasi.

3 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Asupra ta sa se pogoare Pacea si Linistea!
Daca poti adormi de petarde, artificii si caini speriati!

| SmackER a răspuns:

Calcate-ar trenul fericirii! Trosnite-ar fulgerul iubirii! Cadeate-ar in cap un sac de bani si un bilet cu "LA MULTI ANI!"

| Hăărțulie a răspuns:

Măi copiilor, dar voi știți că aceasta categorie se numește „Comics"? Dacă nu știți ce-nseamnă, dați un sărci pe gugăl și vedeți că nu-i categoria potrivită...