| myry0602 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva niste sugestii de anime, va rog?
Multumesc mul :* big grin

8 răspunsuri:
| clautzuuboy20 a răspuns:

SAO,Mayo Chiki, Code Breaker, Death Note, Bleach, Naruto, Accel World.

| ryuu a răspuns:

Hello. Iti propun:
- "Bakuman" (3 sez)
"Akito Takagi, un student foarte bun, descoperă că Moritaka Mashiro desenează uimitor. Akito Takagi încearcă să-l convingă pe Moritaka să lucreze împreună la manga, unul având creierul şi celălalt talentul. După mai multe încercări, Takagi îl convinge pe Mashiro să i se alăture. Takagi, cu isteţimea lui, speră să devină un mangaka de mare succes, iar Mashiro, cu talentul său înnăscut, speră să se căsătorească cu o fată foarte frumoasă, pe nume Azuki Miho."
Sursa: http://royalgoofansub.net/....../index.php

| SiLaS a răspuns:

Fairy Tail,Bleach, Naruto, One Piece, FullMetal Alchemist, Death Note

| Sakura13574 a răspuns:

Inazuma eleven, inazuma eleven go, inazuma eleven go chrono stone, inazuma eleven go galaxi, sword art online, sword art online 2, code geass, code geass2, code geass akito the exil, buddy complex, tegami bachi, diamond no ace, suisei no gargantia, world trigger, aldnoah.zro, pandora hearts, shingatsu wa kimi no uso

| izabelageorgiana a răspuns:

Uite cateva care mie chiar mi-au placut:
- Amnesia
-D. Gray Man
-Spiral
-InuYasha
-Inu x Boku SS
-Yu Yu Hakusho
- de Naruto si Naruto Shippuden cared ca ai auzit pana ti s-a luat, dar merita si el un loc aici
-Slayers
-Sankarea
-Yu Gi Oh si Yu Gi Oh gx
Vizionare placuta!

| PikaPiku a răspuns:

Death Note
Kuroshitsuji
Kuroko no basket
Mirai Nikki
Air
Kanon
Spice and Wolf
Kobato
Durarara
Nodame Cantabile

| Andra124 a răspuns:

Fairy tail
Rozen Maiden
Rosario Vampire
Princess Resurrection
Vampire Knight
Vampire Knight Guilty
Murder Princess

| Halucinatie a răspuns:

Bun cateva sugestii:
One Piece(Numarul 1 in lume)
Death Note(Numarul 2 in lume)
Dragon Ball(toate sezoanele, Numarul 3 in lume, fostul numarul 1)
Naruto, Naruto Shippuden
Bleach
Fairy Tail
Bakuman
Air Gear(daca esti pervers/perversa sau iti plac anime mai deocheate ti-l recomand cu mare caldura)
D.Gray Man
Sword Art Online
Shaman King
Yu-Gi-Oh
cam atat de la mine, sper sa iti placa