| Cristian2003 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce este tsukuyomi?

Răspuns Câştigător
| Santoryuu a răspuns:

Http://naruto.wikia.com/wiki/Tsukuyomi pe narutopedia sigur gasesti orice tehnica folosita in cele 2 serii Naruto

2 răspunsuri:
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Pai e un genjutsu un fel happy dara mai multe detalii poti primi pe site-ul care ti la dat si EniesLobby happy

| Arikirinmotoka a răspuns:

Tsukuyomi este un jutsu vizual specific clanului Uchiha pe care il foloseste Uchiha Itachi, care poate pune adversarul intr-o dimensiune alternativa (este un fel de ghenjutsu cu o putere mult mai mare) in care daca petreci o zi sau mai multe in lumea reala de fapt nu a trecut nici macar o secunda.
Sper ca te-am ajutat happy