| Cristian2003 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce tehnica este mai puternica: dezmembrare atomica sau kamui?

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

Dezmembrare atomica este mai puterinic decat Kamui pentru ca Kamui nu face nimic sa te omore, iar Dezmembrare Atomica se intelege si dupa cuvant ca de distruge complet de pe fata pamantului si nu mai ai nicio sansa sa reinvii sa sau te faci bine din nou nici daca ai fi Naruto care e pesronajul principal!

5 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Dezmembrarea atomica. Kamui nu te omoara.

| товарищ a răspuns:

Dezmembrare atomica, o tehnica super-duper! De aveam si eu asa ceva... Profele mele nu mai existau. laughing))

| JustPaly a răspuns:

Dezbrebarea atomica

| Virgil_Iurascu_1989 a răspuns:

Eu zica ca kamui este mai puternic de 1000 de ori decat dezmembrarea atomica. Kamui te duce in alta dimensiune...(moarte) pentru ca nu ai cum sa mai revii doar daca te aduce el inapoi.Si mai ales acum kakashi foloseste kamui cum il foloseste si obito. Si sa nu uitam ca obito la salvat pe sasuke in ultima clipa de acea tehnica.

| DENIS398 a răspuns:

Dezmembrare atomica