| Cristian2003 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce tehnica este mai puternica: Lightning Release Armour, dezmembrare atomica sau Shattered Heaven?

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

Lightning Release Armour!
Pentru ca te face nimic. la Shattered Heaven mai poti ramane in viata da la Lightning Release Armour nu. Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lynna a răspuns:

Eu cred ca, dintre toate cele trei, Lightning Release Armour este cea mai slaba ( repet, comparativ cu celelalte doua). Cat despre dezmembrarea atomica si Shattered Heaven, amandoua sunt extrem de distructive.