| Cristian2003 a întrebat:

Imi spuneti si mie daca exista vreo tehnica de regenerare care nu-ti sacrifica viata?

Răspuns Câştigător
| Deriol a răspuns:

Sunt destule, daca te referi la Naruto, este tehnica de substitutie a lui Orochimaru, abilitatea nativa de regenerare a lui Kabuto, plus tehnica de la Rinnengan a caii exterioare, nu ma refer la Rinne Tensei pentru ca aia e mai mult de atat, din cauza asta si mori de la ea, ma refer la calea exterioara a Rinnenganului ce are abilitatea de a te reanima deci sunt..mai e si tehnica de hidrificare a Clanului Hozuki.

3 răspunsuri:
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

In naruto?
Adica de regenerare, adica sa aiba bratele taiate si cu o tehnica sa le aduca inapoi?, pai nu cred ca exista big grin

| Antyss08 a răspuns:

În realitate nici una nici alta.
În fantezie nu se pune problema.

| cornelino999999 a răspuns:

In lumea reala nu exista.
Dar in Naruto, ep 118, Orochimaru a folosit Tehnica de Reinviere