| Leonardo111 a întrebat:

Imi spuneti va rog faze amuzante traite de voi la scoala dau funda+vot va rog

6 răspunsuri:
| ViezurE a răspuns:

Andreea
Profa e lesbi?

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Andreea98 faza e destul de tare

| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Mi s-a intamplat ceva destul de haios. Era inceputul lui iunie si toti ne bateam cu apa in pauze.
Bineinteles ca si eu am iesit afara si cand m-am intors in clasa eram uda toata inclusiv pe par.Intarziasem la ora incercand sa ma usuc iar cand am intrat in clasa spre surprinderea mea profa de istorie (care intarzie mereu la ore) ma privea insistent. atunci a inceput sa-mi faca o morala de juma de ora si mi-a dat o palma la fund in gluma si ne-a zis la toti sa terminam cu udatul.
bineinteles colegii mei erau pe jos de ras.(n-am scapat doar cu atat m-a si ascultat in timpul ramas din ora)

| Rocsaanna a răspuns:

Am intrebat-o pe o colega (intr-o ora in care ne corecta fprofu de istorie testele) daca e insarcinata ca zicea ca are buta mare si dupa profu s-a uitat la mine intr-un fel ciudat si la bufnit rasu si pe el.si la ora de desen un coleg a intrebat-o-o pe profa daca mai e virgina sau alrul a spus in timpul tot unei o re de desen ca i s-a rupt apa... sper ca te-am amuzat cam atatlaughing

| RaPpErBoY_7155 a răspuns:

Scoala e plictisitoare school its very very booooooooring nu se intampla nimic haios sau macar interesant eu aproape ca dorm in ore si in pauza imi place sa bat fraierii care nu au tupeu sa se ia la bataiebig grin

| ecstassy a răspuns:

Eu eram cu o colega pe holul scolii in pauza ea statea pe calorifer iar eu stateam rezemata de usa clasei care era inchisa si radeam de un coleg care ii facea lui diriga ceva la fund da ea nu vedea ca se indrepta catre cancelarie...in fine ala ii facea ce ii facea noi radeam si se gaseste un coleg intre timp sa deschida usa eu normal ca am cazut cu curu de pamant iar profa s-a intors sa vada ce s-a auzit.intre timp l.a vauzt si pe colegu nostru ce.i facea si saracu a fost pedepsit iar eu m-am facut de rusine pe joslaughing