| Leonardo111 a întrebat:

Imi spuneti va rog faze amuzante traite de voi la scoala dau funda+vot va rog plizz

Răspuns Câştigător
| Ionela78 a răspuns:

Eram eu la scoala si era ziua unei colege.si i-am facut noi petrecere etc.si urma sa ne jucam.am zis ca beietii trebuie sa o prinda si nu-s ce.si am iesit pe holsi ea statea cu fata la mine si eu cu spatele la cancelarie.si tipam intr-un fel"repede fugi ca vin baieti.haide sa ne ascundem ca stiu eu un loc"ea se uita la mine cu o fata, dar nu am bagat-o in seama.si a aratat cu degetul in spate.si cand m-am intors era profa in spatele meu si mi-a zis ca eu cred ca ea nu aude si etc si m-a certat.sau eram odata in clasa in clasa a 5 si ne jucam cu baietii si fetele si tipam prin clasa.si prietena mea o ghiontit-o un baiat sau a locit-o si a inceput sa tipe la el ca e un prost si un handicapat si e nu-s cum.eu vroiam atunci sa bat un baiat adica sa il gadil si am vazut ca se deschide usa si fac eu la baiatul ala ca"buna ce faci! de cand nu te-am vazut"ca eu am vazut ca a intrat diriga.si aia inca tipa acolo.si na sa suparat.si mai am o gramada. daca im dai fundita am sa iti mai scriulaughing

7 răspunsuri:
| TuningPhotoshopX a răspuns:

Odata eu cand aveam 9-10 ani ii faceam o farsa lui Vlad, un prieten. Ne-am intalnit pe drum apoi i-am zis ca o murit Daniel, un coleg de la mine din clasa. El o plans apoi inainte sa intram in poarta scolii am ras de el si i-am zis ca era o pacaleala(era 1 aprilie) iar el era sa sara la bataie dupa aia ne-am intrecut pana la usa. laughing

| TeoPT a răspuns:

1. Nu poți da voturi, nu apar.
2. T/A-ul e mai jos
3. Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea-s cele mai stupide "POVESTI"

Răspuns utilizator avertizat
| Maddiee13 a răspuns:

Eram la ora de tehno si ridica unu mana, la care profu"Ce vrei"si ala"Dom` profesor pot sa ma dau mai incolo cu banca ca colegu de langa mine s`a basit"laughing)

| andrada_9520 a răspuns:

ERAM LA ORA DE ENGLEZA SI MA PLICTISEAM VORBEAM CU COLEGA MEA DE banca betyy si am sun at o cu ascuns pe profa de engleza si a dat repede seama ca eram noi deoarece se auzeua colegele din spate vorbind ca noi o sunam pe profa

| Darko22 a răspuns:

M-am basit in sala de clasa rolling on the floor