| Marckus a întrebat:

In cateva luni o sa merg intr-o tabara si as vrea sa fac cateva farse unor colegi... Ce propuneri avezi?

Răspuns Câştigător
| pinkystyleツ a răspuns:

Pai i poti desena cu pix pe fata in timp ce dorm, sau poti face o gluma cu prietenii tai si sa sunati la 1234 si sa le spuneti ca papagalul tau are piciorul in ghips sau poti face misto de ei.Eu am mai recomandat aceste glume.Sau i mai poti sa cu pasta de dinti la subrat. Funda?

3 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Thanks:*

| Marckus explică:

Nu ai pentru ce pinky!

| Butterfly9 a răspuns:

Spune-le povesti de groaza si speriei. Fale niste farse, inventeaza si tu o fantoma sau ceva si cand dorm le pui o melodie de groaza sa traga o sperietura mare, te imbraci in ceva ingrozitor de speriat.Sa vezi ce fata fac laughing