| TommoGirl a întrebat:

In curand o sa termin animeul inuyasha. As vrea un anime sa se asemene cu inuyasha! Astept idei! Sa se merite si dau funda pe loc! :*

Răspuns Câştigător
| JiTerra a răspuns:

Aww ]
Oricum :]] ce spui de Yu Yu Hakusho? Este tot cu demoni :] si grafica e asemanatoare big grin ti-as recomanda si Fairy Tail [dar e cu magicieni]

| TommoGirl explică (pentru JiTerra):

Cati ani ai? am observat ca esti un mare fan anime. daca vrei sa imi dai idul tau. la privat sau aici. mi-ar placea. astept raspuns! :*

| JiTerra a răspuns (pentru TommoGirl):

15 ^^ tu? ti l-am lasat la privat :d

| TommoGirl explică (pentru JiTerra):

Eu 13-14. mersi :*...

6 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

- Fushigi Yuugi
- Rurouni Kenshin (Samurai X)
- Yu Yu Hakusho
- Brave 10

Vizionare placuta!

| AiEnma97 a răspuns:

Iti recomand Shaman King si Naruto (dar poate l-ai vazut deja). Oricum, amadoua merita. happy

| qMoonShine a răspuns:

Yu Yu Hakusho. Il ador!