| zsygab a întrebat:

Incredibil! Om lovit direct de un tren care circula cu viteza uriasa pe niste sine care par abandonate. Imagini socante!
http://www.8p.ro/video/accident-om-lovit-groaznic-de-un- tren

9 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

Maximlaughing

| Zangetsu a răspuns:

Fake and gay. acel tren era de fapt un om cu un costum de tren care il loveste pe ala cu pumni

| Cosmin3D a răspuns:

laughingCe la batut trenul

| totGumã a răspuns:

Zangetsu mamă cred că nici Ainştain nu şi-a dat seama!

| mdany a răspuns:

Prostie mare. Daca era tren adevarat mai ziceam.

| zsygab explică:

Idea principala este ca totul nu-i altceva decat o faza comica! nu trebuie luata serios, pai este la categoria Comics... tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo, bro laughing
M-am saturat de majuscule!

| P0pCorN a răspuns:

rolling on the floortare faza

| misu2315 a răspuns:

Woaaaaaaaaw...