| ClownFish a întrebat:

Intr-un acvariu sunt zece pesti, cinci se ineaca. Cati pesti au ramas, hai ca este simpluwinking.

Răspuns Câştigător
| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

Tot 10?love struck
1.Pestii nu se ineaca, dar hai sa zicem asa
2.Se ineaca, dar nu ai zis ca mor.

19 răspunsuri:
| Prajitură a răspuns:

Pestii nu se ineaca.

| cosmin21 a răspuns:

| dαɴЗ a răspuns:

Nici unul nu a ramas, pentru ca daca 1 se ineaca(in aceeasi apa) cum naibi sa nu se inece toti?!
Deci raspunsul:NICI UNUL.

| ๓ยเ a răspuns:

Patru.zeci si noua.de mi.liarde

| 4U2 a răspuns:

E foarte logic că pestii nu se ineaca.adica ce idiot nu stie ca pestii nu se ineaca?

| uǝʞɔıp a răspuns:

0...daca aia au murit... ceilalti au murit de scarba

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Tot 10, deoarece pestii nu se ineaca...Doar homarii (dar aia nu sunt pesti) daca ii scoti 5 min din apa se acomodeaza cu aerul si se ineaca daca ii bagi inapoi in apa laughing)

| JustinEIubyMeu a răspuns:

Raman 10 deoarece pestii nu se ineaca

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Pestii nu se ineaca

| Sconcsiş a răspuns:

10. clasică

| NoChanceForUs a răspuns:

Toti exceptand ala care e amfibian si a inlocuit oxigenul din apa cu azot.Muriti,fir-ati sa fiti de dihanii, mie-mi plac salamandrele.

| JustMelavJustMe a răspuns:

10! Daaa de cand se ineaca pestii?

| NOBODY a răspuns:

Nu am invatat inca adunarea.

| Twatwaffle a răspuns:

Si ceilalti ce fac...pneumonie?straight face

| NOBODY a răspuns:

Stiu eu!
pai 10-5=7
si ceilalti sapte pesti ramasi ii pun pe grill si bagam de mancare
deci niciunul!

| Vulvatron a răspuns:

Maxim 2 si 6 laughing))

| dan_1805 a răspuns:

10 deoarece pestii nu se ineaca dar cand au aflat tiganii ca a murit cineva s-au dus si i-au furat pe toti deci NICIUNULlaughing

| alexmario99 a răspuns:

Raman tot 15