| Ionela78 a întrebat:

Iubesc catei! va plac?

15 răspunsuri:
| Rollo a răspuns:

Da

| Dash a răspuns:

Da

| LaughOutLoud a răspuns:

Ii ador.sunt cele mai minunate fiinte de pe planeta. Miss univers dragutenie

| Oάηά_1252 a răspuns:

La nebunie! =p~ love struck

| TheVampireDiaries a răspuns:

La nebunie! Ii ador!:X:X:X:XSunt animalutele mele preferate! Cand vad un catel ranit imi este foarte mila de el si imi vine sa plang! Iubesc cateii!:X:X:X:X:X

| EnterSandman a răspuns:

Zoofililor! vas spanzura de chiloti pe toti

| asul10 a răspuns:

Daptongue | Daca esti cu aceeasi parere te rog da-mi o fundahappy

| cosmin_7842 a răspuns:

Ii iubesc am eu un bicheon acasa si in fiecare zi ma zoc cu el, parca caini fac parte din mine(inlove)

| Karinakari99 a răspuns:

Buna,@bulisor!
Da,imi plac cateii.
Bye!

| biby_3659 a răspuns:

Ii adora:X:X. pufosheniii.~!happy

| UrascUntulDeArahide a răspuns:

Da,ff mult,ii ador...kiss (p.s. l-ati vazut pe Boo, are pagina de facebook, si e tare dulce)

| MaditsSaaa a răspuns:

Da,dar nu prea mult!
Imi place sa- vad [pe cei draguti] dar nu sa-i ating si alte chestiiwinking

| estera a răspuns:

Da imi plac, din pacate nu prea am avut parte de ei, de fiecare datacand imi cumpar se inbonavesc si doar le dau sa manance ce trebuie, sta in conditi ft bune, zici ca am eu ceva

| andreeutzsa a răspuns:

Da cei mai draguti haschi si catei aia mici bosonihttp://t1.gstatic.com/......tp?/images

| SimpleGirl408 a răspuns:

Daa. mai ales Rasele acestea : Ciobanesc Mioritic, Ciobanesc German, Haski si Chow -Chow.