| orhidee_3736 a întrebat:

M-am plictisit! Spuneti glume. Cea mai buna primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Anabellasos a răspuns:

Sfatul meu:

http://www.tpu.ro/......vizionati/

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu te-ai plictisit și eu nu mai pot de oboseală. Abia mai pot răspunde la câteva întrebări pe site! Nu vrei să facem schimb de stări?
Pa, pa.

| Andu_7395 a răspuns:

Stii dc nu se face sex in institutiile de stat?

pentru ca toti angajatii sunt rude.

| ILied a răspuns:

Un mut ii spune unui surd ca un orb a vazut un paralizat alergand.

| DoarEuInLumeeeaMeeeeeeaaaaa a răspuns:

Doi ardeleni la oras, cazati intr'un hotel, la etajul 20.Liftul nu functioneaza.Se apuca ei sa urce pe scari.Pe la etajul 5, Ion catre Gheorghe:
-Gheo, am sa iti zic ceva...
-Lasa-ma in amaraciunea mea.Imi zici cand ajungem sus.
Dupa inca vreo 7 etaje,Ion:
-Gheo,trebuie sa-ti zic ceva...
-Lasa-ma, Ioane, imi zici cand ajungem.Acu' lasa-ma in pace!
In fata usii, Gheorghe catre Ion:
-Ia zi acum ce voiai sa-mi zici.
-Am uitat cheia la receptie!
Se apuca ei sa coboare. Dupa vreo 5 etaje, Ion vrea sa zica ceva.
-Lasa-ma in pace! Imi zici jos!
Dupa alte 7 etaje,Ion vrea sa spuna ceva,Gheorghe enervat il opreste. Ajung sleiti la receptie,Ion:
-Mai, Gheo, tu chiar nu stii de gluma?!