| ChuPaChuPsPinK a întrebat:

M.am suparat pe voi crying pentru ca nu mi.ati raspuns la doua intrebari crying crying crying crying crying broken heart broken heart.~

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

X.x

| AlQaeda a răspuns:

Aşa,şi?
(Te rugam sa verifici enuntul ...bla bla bla... majuscule )

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Iaca...si ce-mi spui mie?

Răspuns utilizator avertizat
| CastraveteMurat a răspuns:

Si ce imi spui mie? poate nu au stiut oamenii sa raspunda... whistling

| BiaSiAtat a răspuns:

1.De ce spui asta la Comics?
2.ce ne pasa
3.ai pus intrebari grele

| Neimportant a răspuns:

Şi ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebari? big grin

| ScumpikAlyssa a răspuns:

Ce sa zic...deaia nu mai ploua maine ca te-ai suparat tu pe noi...

| wiufh a răspuns:

Daca intru la tine sa vad intrebarile, intri si tu la mine? Ca si eu am intrebari fara raspuns... Dar poti raspunde si la cele care au deja raspuns... la oricare sti. Multumesc anticipat. happy
Funda?