| alexCELmare a întrebat:

Ma dispera plictiseala ce sa fac sa scap de ea
(nu stiu la ce categorie se potriveste intrebarea asta asa ca am ales Comics)

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Comics = Benzi desenate. Dacă te uitai mai bine, observai o categorie numită *Timp liber* sau una *Conversaţii*. Mă rog.

Ieşi şi tu cu prietenii, du-te şi plimbă-te, joacă ceva, citeşte, învaţă ceva nou, înventează, compune, fă teme, găteşte, redecorează-ţi camera, stai pe TPU şi dă răspunsuri, cheamă prieteni la tine, fă şi tu un blog sau o pagină pe facebook cu glume şi alte chestii. Ai ce face...

3 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Dormi, mananca, bea, vizioneaza horror-uri, comedii, joaca conquiztador, iesi la un suc cu baietii sau cu o fata, joaca-te counter strike sau alte prostii de care sunteti voi dependenti. du-te si pariaza la Public Bet, du-te la mall, la o sedinta de masaj, fa cursuri de innot, du-te la munte, mare (e frumos cand e inghetata)
destule activitati nu?

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru Amelya02):

Cs. nu e prostie! :-D