| akex a întrebat:

Mai am o intrebare in legatura cu comic. DICKen am vazut ca armele nu le deseneaza el ci la pune sub forma de poza.Cum face asta?

Răspuns Câştigător
| delakpanlaa a răspuns:

In primul rand, du-te pe imagini google si baga acolo ce imagine vrei sa-ti dea. Apoi, cand ti-ai ales o imagine, da click dreapta si o sa iti apara obtiunea "copy"(copiere). Dai click pe acea optiune, apoi in paint(unde faci comics-uriile) o sa ai in meniul de sus butonul "paste"(lipeste). In momentul in care ii dai pe acel buton, o sa-ti apara poza aceea pe care ai dat copy. In cazul lui DICKen, el a dat copy la o imagine cu o arma si i-a dat paste in comicul lui. Atentie insa ca poza ta trebuie sa fie suficient de mare sau mica pentru comic.