| skilllet a întrebat:

Maine e 1 aprilie. Am fost cu un coleg la farmacie, i-am zis doamnei de acolo ca e constipat colegul si mi-a dat un dulcolax. Ii adusese un pahar cu apa sa-l bea acolo, dar am zis ca nu rolling on the floor)))

Deci. cred ca e deja simplu ce vrem sa facem. Vrem sa luam un suc, sa facam dulcolax-ul in el si sa ii rugam pe colegi. big grin

Spuneti-mi si mie, pastila trebuie zdrobita si bagata in suc? Sau se dizolva singura? E de ajuns una singura, pentru a-i trimite pe buda? big grin

Răspuns Câştigător
| Chris1 a răspuns:

Foarte amuzant rolling on the floor Parca am vazut printr-o "drugherie" un praf care rezolva constipatie. Pastilele acelea din cate stiu trebuiesc baute cu un lichid, nu cred ca se dizolva, dar daca pui cateva pastile in suc, in cateva ore isi face efectul laughing

1 răspuns:
| AaaMoods a răspuns:

Smechera farsa! o sa fie reuzita! incearca sa o zdrobesti! succes!