| SyL3nT a întrebat:

Mi-ati putea spune cele mai faine anime care sa-ti capteze atentia si care sa nu te plictiseasca. De exemplu anime de genu : Tokyo ghoul, Attack on titan ( astea mi s-au parut cele mai tari). Si sa nu aiba mai mult de 25 episoade tongue.
Funda big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa incerci Parasyte The Maxim
7 Deadly Sins
Death Note
Sword Art Online

| Sakura13574 a răspuns:

Another,Zetsuen no tempest, Akame ga kill

| ZZZZ554 a răspuns:

Pai mi-a placut Bleach, Another, Zetsuen no tempest mai am foarte multe animeuri dar au mai mult de 25 ep. Exemplu Naruto, Fairy tail, One Pice. Scuze dar eu ma uit la animeuri mai lungi.

| punktum a răspuns:

Zankyou no Terror. In categoria scurta asta e preferata mea. Are doar 11 episoade.

| Dayye a răspuns:

Death Note, Death Parade astea 2 sunt super si sunt scurte.
P.S Attack on Titan este inca in desfasurare deci s-ar putea sa fie lansat sezonul 2winking