| MiraJane a întrebat:

Nagisa din Clannad chiar a murit? Sau Tomoya doar si-a inxhipuit cum va fi viata sa fara Nagisa si parca era real. Nu ma criticati. Sunt la episodul 18 si as vrea sa aflu mai repede.

1 răspuns:
| ryuu a răspuns:

Sezonul 2 are 24 de episoade, deci mai ai 6 episoade. Te sfatuiesc sa urmaresti anime-ul in continuare!
Nu am dat raspunsul asta doar sa ma aflu in treaba, ci eu am urmarit anime-ul de cateva ori si te rog sa-mi urmezi sfatul.