| CreepyDarkness a întrebat:

Naruto va fi al-6 Kage nu? Oare ce se va intampla cu Tsunade?
Va muri? Se va retrage?

19 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Deci Naruto sigur va deveni Hokage, doar este visul lui. Cat despre Tsunade, ramane de vazut. Vom vedea ce ne pregateste Kishimoto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pot vedea si eu naruto? ma uitam mai de mult la tv si imi placeau la nebunie dar acum nu mai gasesc nicaieri, doar foarte rar si nici alea nu sunt in romana

| CreepyDarkness explică (pentru anonim_4396):

Anime.Kage.ro

| AndradaRoxana9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna! Te poți uita la Naruto aici : http://www.animekage.com/
Dupa ce ai terminat toate episoadele uita-te la Naruto Shippuden. ( pe același site )
P.S : Naruto Shippuden este continuarea de la Naruto. In fiecare joi, apare cate un episod nou.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndradaRoxana9):

MS!

| mihai96alex a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa gasesti pe internet, desi o sa-ti ia foarte mult timp sa vezi anime-ul. Citeste manga si o sa ajungi la zi intr-o saptamana, cel mult doua. E la fel de interesanta ca anime-ul.

| JiTerra a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe trilulilu happy Cand termini naruto poti incepe naruto shippuden! poti chiar sa citesti mangawinking

| JiTerra a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper ca se va retrage...decat sa moara puppy dog eyes
Adica, ale cui tate vor mai balangani prin fata ecranului? laughing) [glm straight face imi place tsunade si nu as vrea sa moara ^^]

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Ma mir ca nu va uitati si la hentai cu naruto... il ridicati prea mult in slavi laughing.

| Okami23 a răspuns:

Eu zic ca naruto va muri, Kakashi sau Shikamaru vor fi hokage

| товарищ a răspuns:

Naruto va fi urmatorul Hokage pentru ca este un luptator. Tsunade se va retrage, vazandu-l pe Naruto ca un Dan sau Nawaki, fiind persoane foarte dragi pentru ea, care aveau acelasi vis, sa devina Hokage, plus ca nu poate muri deoarece i-a promis lui Tsunade ca nu poate muri pana nu devine Hokage, sa-l vedem in actiunea.
Tigress, nu sunt de acord cu parerea ta pentru ca s-ar pierde tot farmecul.

| Cristian2003 a răspuns:

Cred ca Naruto va deveni fi al-6 hokage pentru ca este personajul principal, visul lui a fost mereu acela de a deveni hokage a muncit foarte mult pentru asta si chiar sper ca el sa devina hokage pentru ca, daca ar deveni sunt 100%100 sigur ca ar fi un hokage foarte bun si la a doua ta intrebare, cred ca Tsunade se va retrage
Sper ca te-am ajutat

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Din punctul meu de vedere, Naruto ar trebui sa devina Hokage. O merita din plin, a muncit atât de mult ca sa ajungă unde este și cel mai important acesta este visul lui. Cat despre Tsunade nu știu ce sa zic. Sincer, eu as vrea sa nu ii se întâmple nimic rău.
Pa, pa.

| Minato1 a răspuns:

De obicei, cand un shiobi urmeaza sa devina hokage, precedentul hokage se retrage.
Deci cand Naruto va ajunge hokage, Tsunade se va retrage.
Sper ca te-am ajutat, O Seara Placuta.

| mihai96alex a răspuns:

Naruto mai are mult de publicat pana ce se va termina. Parca vad o sa le traga teapa la toti fanii si naruto o sa moara in timpul razboiului laughing

| stefan1234567 a răspuns:

Sper ca nu va muri Tsunade dar cu siguranta Naruto va fi al -6 Hokage! 1

| Pana_Nicu_Alexandru_1989 a răspuns:

Salut! Naruto nu va fi cel al-6 Kage si al-7 Kage. Al-6 Kage va fi Kakashi Hatake. Asta stiu si din serialul Boruto. Boruto e fiul lui Naruto. Am vazut cateva episoade din Boruto e interesant. Urmariti si serialul Boruto.

Întrebări recente