| Ţăpeşu a întrebat:

No bă, mie mi se spune mereu să nu vin cu lucruri fumate, dar mno, sunt plictisit
http://i.imgur.com/kB4VP.png
Şi da, ştiu că-s varză.

13 răspunsuri:
| condemnedAntagonist a răspuns:

Sincer e mult mai amuzant ca celelalte coamicuri, are un haz sec ce ma aduce intr-o stare melancolică de fericire.(ciudat.)

| V1sL0w a răspuns:

Grafica e buna dar n-am inteles gluma...

| MalleusMaleficarum a răspuns:

1.Se scrie "swagger".
2.E de căcat.

Răspuns utilizator avertizat
| Ţăpeşu explică (pentru MalleusMaleficarum):

3. Să mă sugi.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Ce băşinos eşti, ai postat căcatul ăsta aici, menţionând că e varză şi dacă-ţi spune cineva asta sari de cur în sus. La ce l-ai mai postat, credeai că o să primeşti pupincurisme doar pentru că eşti/erai mare moţ la T/A, Ţepeşule?

| Ţăpeşu explică (pentru MalleusMaleficarum):

Şi... de când aş putea fi eu mare moţ la T/A? Stăteam acolo şi-i enervam pe toţi... mare treabă.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Ce am scris eu şi ce ai răspuns tu...

| Ciufulituuu a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

laughing Bravo fraiere laughing
Comicu e bun...Dar MalleusMaleficarum asta e tare`n gura intre 4 pereti
Mai bine ai merge si ti-ai da o laba... daca ai cu ce... sper sa ai lupa si o penseta

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Ciufulituuu):

Ăhă, tu câţi 13 ani ai? De la vârsta asta te-ai apucat de pupincurism?
Marş.

| Ciufulituuu a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Bah laughing Uite am 13 da...iti dau clasa in ori ce happy Si Calmeaza`te ca poate o sa ai de suferit happy Fain bahh ai 16 ani esti smecher happy zici ca am 13 ani happy vezi sa nu te intalnesti cu mine...cu asta de 13 ani ca poate ti`o iei big grin Zic si eu

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Ciufulituuu):

Ok, m-am lămurit. Nu stau să mă cert cu boracii, vezi că treci a VIII-a, pune-te şi învaţă şi nu te mai da mare pe net că ţi-o iei la bucuţe.

| Gusky9 a răspuns:

E bunicel. Daca te-ai straduii mai mult ai deveni mai bun dar cum esti plictisit...
Bafta!