| beea22 a întrebat:

Nu apasati butonul ROSU! O sa vedeti ce se intampla la sfarsit da nu apsati! zdaf.ro/jocuri/amuzante/nu-apasa-butonul-rosu.html

Răspuns Câştigător
| MariaaDrb a răspuns:

Da...dispare butonu rosu...sa stii ca inca nu am gasu=it punctu alb care ma priveA laughing)rolling on the floorhee hee

7 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Nu era nici un punct alb.Asa zicea doar sa nu mai apesi laughing tare.

| HaruhiFujioka a răspuns:

Nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi mere linkul sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai te rog linkul bun ca aici nu merge sa dau clik e ca scrisu care l scriu eu sad nu e albastru.

| beea22 explică:

laughing nici eu rolling on the floor trebuie sa-l gasesc laughing

| beea22 explică:

Pai likul e acolo copiazal happy cupla laughing P.S: pentru Catelusa kiss

| alice1136 a răspuns:

Zdaf.ro/jocuri/amuzante/nu-apasa-butonul-rosu.html