| GoodIntentions a întrebat:

Nu fi dur...http://i.imgur.com/VykxT.png (cu criticile)

12 răspunsuri:
| DebbyBR a răspuns:

straight face... sincer?
Nu am inteles nimic

Apache
| Apache a răspuns:

...lasa-te

Răspuns utilizator avertizat
| SMTHING a răspuns:

Asta da comic laughing

| msk a răspuns:

esti un desenator de mana a treia(ca majoritatea care fac comicuri pe aici), care are curajul(sau naivitatea, totuna) de-a se apuca de subiecte care sunt deasupra putinului talent de care dispune. Am totusi meritul de a-ti spune cu exactitate cum stau lucrurile. Ce vrei, esti mic. E starea ta, nu trebuie sa te rusinezi; accepta-ti conditia, asta-i tot.

| Doodă a răspuns:

Vara geamănă a lui Iustinel...

| AnaaSb a răspuns:

Ce ar trebui sa insemne asta?

| andreea13_7408 a răspuns:

Eu am inteles...ea statea cu geamu deschis si se uita la televizor si asa a racit:big grin

| BiaSiAtat a răspuns:

Sa de-a naiba de am inteles ceva! Astea nu-s glume sunt perle de-ale tale!

| acestaesteunnume a răspuns:

Bine...n-am inteles faza cu geamu` deschislaughing
incearca sa te perfectioneziwinking
dar nu lasa ceva ce-ti place!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu voi fi dur... esti nebun copchile?!

| Alleecs a răspuns:

Sa moara vecinu de la 3 daca am inteles ceva