| anonim_4396 a întrebat:

O sa va pun o intrebare cam aiurea dar vreau sa stiu cum este vremea la constanta acum. vreau sa aflu` de la cineva din constanta va rog.

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Pai acum sunt cativa nori care vin dinspre Mamaia spre Constanta dar o sa se risipeasca repede.Asa ca fa-ti bagajele si vin-o e perfect.

1 răspuns:
| zippit a răspuns:

Hey! In constanta e cald si asa o sa fie mult timp de acum incolo big grin vremea e ideala de o baie te astept pe la constanta :]

Întrebări recente